Chance bonus – vstupní, za registraci, podmínky

Online sázkové kanceláře

18+ značka

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

V dnešní rychlé době online sázkových kanceláří pořád přibývá a jsou stále populárnější. Sázková kancelář Chance je dlouhodobě etablovaným hráčem na trhu sázkových kanceláří v České republice. S více než 30 letým působením. Jak získat vstupní bonus u chance? A co je pro to nutné udělat a jak se dá ze vstupního bonusu vytěžit maximum?

Chance dává sázení zelenou. Chance pro hráče připravila bonus bez vkladu a v článku jsou připraveny všechny důležité informace.


Klíčové informace článku

 1. Chance sázková kancelář:
  • Chance je etablovaný hráč na trhu sázkových kanceláří v České republice.
  • Má více než 30 letou tradici.
 2. Bonusy a akce:
  • Chance nabízí vstupní bonus a bonusy bez vkladu.
  • Bonusy jsou automaticky poskytovány bez použití promo kódů.
 3. Bonusy:
  • Vstupní bonus až 2 000 Kč
  • Bonusy bez vkladu 200 Kč
  • Sledování aktuálních nabídek na webu
  • Věrnostní program
 4. Podmínky bonusů:
  • Vstupní bonus podmíněn několika podmínkami.
 5. Vklady a výběry:
  • Různé platební metody pro vklady i výběry
  • Minimální částka vkladu i výběru je 100 Kč
  • Doba zpracování se pohybuje mezi 15 minutami až 1 hodinou

Chance sázková kancelář – Chance bonus

Při sázení online je důležité si uvědomit, že existuje určité riziko spojené s touto činností. Sázky na sportovní události a jiné hry šance mohou být formou zábavy, je důležité mít na paměti negativní dopady na život jedince a možnost ztráty finančních prostředků.

Nový klient sázkové kanceláře Chance může očekávat bonus za registraci a vstupní bonus. Získání těchto bonusů, které patří k těm nejzajímavějším na českém trhu, je velmi jednoduché a v tomto článku se dozvíte, jak na to.

S více než třicetiletou tradicí patří Chance mezi nejstarší sázkové kanceláře v Česku. Od roku 2013 je součástí holdingu Tipsport a spokojení klienti si pochvalují širokou kurzovou nabídku, každodenní nálož live streamů na Chance TV a samozřejmě bonus za registraci ve výši 200 Kč zdarma, který hráč může využít podle svého uvážení.

Chance je oficiálním partnerem mnoha významných sportovních událostí, včetně 1. hokejové Chance ligy. Nabídka sázkových příležitostí je ale mnohem širší a zahrnuje soutěže a události z celého světa – od atletiky po zimní sporty, prostě od A do Z. Je tu velmi bohatá nabídka LIVE kurzových sázek.

Pro získání bonusů k registraci u Chance není potřeba akčního kódu – jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Registrace účtu u Chance probíhá online z pohodlí domova, není potřeba návštěva pobočky.

Jak získat vstupní bonus u chance?

Prvně krátké shrnutí všech kroků, které předcházejí využití těchto bonusů. Článek poté nabídne více podrobnější informace o jednotlivých krocích.

 1. Registrace: Nejprve se provádí registrace na stránkách sázkové kanceláře Chance. Tento proces je obvykle rychlý a jednoduchý.
 2. Ověření účtu: Někdy může být požadováno ověření účtu. To může zahrnovat zaslání dokumentů, jako je kopie občanského průkazu nebo jiný doklad totožnosti.
 3. Vklad: Pro získání vstupního bonusu je často potřeba provést první vklad na herní účet. Částka tohoto vkladu se může lišit podle podmínek nabídky.
 4. Aktivace bonusu: Po provedení vkladu může systém automaticky informovat o možnosti získat bonus, nebo bude hráč muset bonus aktivovat ručně.
 5. Splnění podmínek: Většina bonusů má určité podmínky, které je třeba splnit, než se hráč dostane ke hraní nebo výběru. Tyto podmínky mohou zahrnovat minimální počet sázek nebo určité kurzy.
 6. Využití bonusu: Jakmile jsou podmínky splněny, může hráč využít bonus k sázení na různé události podle uvážení.
 7. Možnost výběru: Většina bonusů je možné vybrat nebo použít k dalšímu sázení po splnění podmínek. Je dobré si pamatovat, že pro výběr může být potřeba dodržet určité podmínky.
 8. Aktuální nabídky: Je dobré sledovat aktuální nabídky na jejich webových stránkách nebo prostřednictvím jejich newsletteru.

Je dobré si pamatovat, že podmínky a postup získání vstupního bonusu Chance se mohou lišit v závislosti na čase a specifických nabídkách. Je důležité pečlivě prostudovat podmínky každé nabídky.

Založení konta – Chance

Prvním krokem je potvrzení, založení a aktivace uživatelského konta pomocí odkazu, který Chance zasílá e-mailem. Aktivační heslo pro přihlášení každý obdrží prostřednictvím SMS. Po prvním přihlášení se nastaví nové heslo, které se bude využívat i v budoucnu. Existuje možnost změnit si uživatelské jméno, pod nímž hráč vystupuje v největší sázkařské komunitě.

Než hráč dokončí registraci, může si využít čas při čekání a zahrát si zábavné hry v Vegas, vyzkoušet si losování zdarma nebo sledovat streamy po dobu prvních 7 dní.

Pokud chce začít sázet a využívat všech výhod největší sázkařské komunity, doporučuje se dokončení registraci co nejdříve.


Dokončení registrace – Chance

Pro dokončení registrace u Chance je potřeba doplnit některé údaje, bez nichž nemůže hráč začít sázet naplno. Pokud má hráč účet nebo bankovní identitu u České spořitelny, Air Bank, Fio banky, Monety, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisenbank, Banky CREDITAS nebo UniCredit Bank, je dokončení registrace velmi jednoduché právě pomocí banky.

Tímto způsobem se doplní údaje (kromě sebe-omezujících opatření) automaticky a hráč nemusí kvůli ověření totožnosti navštěvovat pobočku. Vše jde udělat online.

Pokud chce hráč využít jinou možnost, je tu samozřejmě možnost dokončit registraci ručně a svoji totožnost poté ověřit na některé z kamenných poboček. Obě možnosti jsou rovnocenné a vedou ke stejnému cíli – dokončení registrace.

Chance může nabízet různé druhy bonusů a akcí.

Chance Bonus – vklad a bonusy

Po dokončení registrace obdrží hráč 200 Kč v bonusových Goldenech, kde platí, že 1 Golden = 1 Kč. Tyto Goldeny může vsadit bez omezení a s případnou výhrou nakládat podle svého uvážení.

Současně má nárok na vstupní bonus až 2 000 Kč ze svého prvního vkladu na trvalé uživatelské konto. Doporučuje se vložit co nejvyšší částku. Tento bonus činí 100 % hodnoty prvního vkladu až do maximální výše 2 000 Kč.

Využití celého vstupního bonusu je podmíněno vsazením sedminásobku součtu hodnoty prvního vkladu a vstupního bonusu do sázek, jejichž celkový kurz je nejméně 2:1.

Například, pokud hráč provede první vklad 1 000 Kč, získá bonus ve výši 1 000 Kč. Požadovaný obrat za prvních 90 dní bude (1 000 + 1 000) x 7 = 14 000 Kč.

Výplaty bonusu probíhají postupně. Za každých vsazených 10 % požadovaného celkového obratu získá také 10 % bonusu.

Podle předchozího příkladu, po vsazení 1 400 Kč lze získat 100 Kč z bonusu.

Chance Bonus – Věrnostní program

Hráč se může zapojit se do věrnostního programu a získávat bonusy a prémie. Stačí mít dokončenou registraci a začít sázet.

Co získá hráč díky věrnostnímu programu:

 • Pravidelné a rostoucí odměny za všechny tikety s kurzem alespoň 1.50
 • Bonusy za každých 10 dní se sázkou
 • Prémie za získané bonusy (až 30 % z bonusů)

Díky bonusům a prémiím si může být hráč jistý, že se věrnost vyplácí.

Chance Bonus – podmínky

Vstupní bonus je k dispozici po splnění následujících podmínek:

 • Úplná registrace.
 • První vklad na herní účet a akceptace podmínek použití.
 • Bonus činí 100 % hodnoty prvního vkladu až do 2 000 Kč. Pro jeho získání je potřeba vsadit sedminásobek hodnoty prvního vkladu a bonusu s kurzy minimálně 2:1.
 • Bonus se vyplácí postupně: po splnění 10 % požadovaného celkového obratu získáte 10 % bonusu.
 • Každý sázející má nárok na vstupní bonus jednou.
 • Sázející, kteří se registrují přes „Přiveď kamaráda“, získávají navíc 1 000 Kč. Registrace zahrnuje i registrační bonus 200 Kč ve formě goldenů (1 golden = 1 Kč), který je dostupný pouze po dokončení registrace. Tento bonus není vyplacen, pokud sázející obdrží jiný bonus stejné nebo vyšší hodnoty, a lze ho dorovnat pouze tak, aby celková výše bonusů odpovídala hodnotě registračního bonusu v době registrace.

Tyto podmínky užívají stejné definice a výklad pojmů jako Herní plán pro provozování internetové kurzové sázky a Všeobecné podmínky elektronického sázení u Chance a.s. jsou zveřejněné.

Po registraci uživatelé automaticky získají 200 Kč ve formě Goldenů.

Chance Bonus – vklady a výběry

Peníze je možné vložit na své herní konto různými platebními metodami, a to podle vlastních preferencí. Vybírat lze mezi klasickými platebními metodami, ale i mezi elektronickými peněženkami.

Nabídka platebních metod pro vklad i výběr:

 • platební karta
 • bankovní účet
 • Pluso
 • PayPal
 • Skrill
 • paysafecard
 • pobočka

Doba zpracování jednotlivých vkladů závisí na konkrétní platební metodě.

Peníze ze svého herního konta si můžete nechat zaslat online nebo si je vybrat v hotovosti na kterékoli naší pobočce.

Poplatky za vklady a výběry nejsou žádné, minimální částka vkladů i výběrů je ve většině případů 100 Kč a doba zpracování se pohybuje mezi 15 minutami až 1 hodinou. Při použití bankovního převodu může převod trvat až 1-2 dny.

Chance sázková kancelář nabízí atraktivní bonusy pro nové hráče, včetně registračního a vstupního bonusu. Proces získání těchto bonusů je snadný a registrace probíhá online. S více než třicetiletou tradicí a širokou nabídkou sázek, včetně live sázek a streamů, poskytuje Chance kvalitní sázkový zážitek.

Je důležité sázet zodpovědně a být si vědom rizik spojených se sázením. K dispozici jsou různé platební metody pro vklady a výběry, což zajišťuje pohodlí pro hráče.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Platí zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

© 2024 Mecenas.cz

Nakódoval Leoš Lang